High Quality, Heavy winding, High temperature, Long life, Laser printed, Super Sound with Long life
All Audio & Video System
Yashica Voice Coil 99.7 In Out, 85mm
Availability:
Out of stock
- Brand – Yashica
- Power – 1000-1200 W
- Height – 85mm Winding
₹850
Out of stock
| Brand | Yashika |
|---|---|
| Color | Black/Golden |
| Power | 1000-1200 W |
| Surface treatment | Color Plated |
| Type Of Power Source | AC |
| Diameter | 4" |
| Height | 85 mm Winding |
| Shape | Round |
| Warranty | Website Warranty |
| Warranty Duration | 7 Days |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.