Multipurpose high quality audio speaker.
All Audio & Video System, Car Audio & Video System, Car Speakers
Philips 5.25 inch Audio Speaker 40 Watt (RMS)
Availability:
Out of stock
- Brand – Philips
- Model – 6400WSLX02A
- Watt- 40 W
- Diameter – 5.25″Inch
₹690
Out of stock
| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 12 cm |
| Brand | Philips |
| Model | 6400WSLX02A |
| Impedance | 8 OHM |
| Watt | 40 W |
| Overall Diameter | 5.25" |
| Checking Warranty | 7 Days |
| In The Box | One Piece |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




There are no reviews yet.