| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Peace |
| Color | Black with Red |
| Connectivity | 2G, Bluetooth |
| Product Type | Feature Phone |
| Display Size | 3.56 cm (1.4 inch) |
| SIM Type | Dual SIM |
| Condition | New |
| Warranty | Website Warranty |
| Warranty Duration | 7 Days |
| Country of Origin | China |
All Gadgets, All Mobile phones, Feature Phone, Mobile & Tablet
Peace Knight open box new
Availability:
Only 2 left in stock
- 3.56 cm (1.4 inch) Display
- Voice Call Recording
- Video Player, FM Radio
- 0.3MP Rear Camera
- Dual Sim
- 850 mah battery
- Dedicated Music Key
₹490
Only 2 left in stock
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.