1500W PMPO double-ic-4440 multi media player FM Auto scan,next-prevois function, 12v DC operated ,Pen drive connectivity with remote, USB 2.0/SD/MMC/TF compatible, built in digital FM radio.USB 2.0 – play mp3 songs upto high qualtiy 320 kbps, SD Card / Micro SD(usb) – play mp3 songs upto high qualtiy 320 kbps, LINE AUX IN – play all audio formate songs through your MOBILE / IPAD or any player out with 3.5mm jack, Digital FM PLAYER – with auto scan.
Accessories, All Audio & Video System, Car Audio & Video System, Car Stereo
Panasonie-(2041) Car Stereo USB Player
- Brand – Panasonie
- Model – 2041
- Amplifier Type – 2 Channel
- PMPO – 1500W
₹490
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 10 cm |
| Model | 2041 |
| Car Stereo Features | Single-DIN |
| Amplifier Type | 2 Channel |
| PMPO | 1500W |
| Warranty | Website Warranty |
| Warranty Duration | 7 Days |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.